Статті

Недоліки вуглекислотних вогнегасників

17.03.2022

Вогнегасники представленого типу допустили до експлуатації через їх високі показники при гасінні загорянь різних класів та їх високої ефективності порівняно з іншими видами вогнегасників. Але не варто забувати про їхні недоліки, які можуть спричинити серйозні труднощі у надзвичайній ситуації.


Про недоліки порошкових вогнегасників читайте у нашому огляді ☢️


Недоліки порошкових вогнегасників

16.03.2022

Кожен тип вогнегасників призначений для гасіння загорянь у певних умовах та усунення певних класів пожежі. Порошкові вогнегасники – один із найпоширеніших засобів первинного пожежогасіння. Зовні вони схожі з вуглекислотними – мають такий самий балон червоного кольору із запірно-пусковим елементом. Вплив на вогонь у разі відбувається за допомогою спеціального порошку, який міститься в балоні.


Як відбувається утилізація вогнегасників читайте у нашому огляді


Порядок евакуації людей під час пожежі

17.02.2022

У будь-якому приміщенні за правилами пожежної безпеки повинні бути закладені шляхи евакуації, які зазвичай позначаються стрілками, розклеєними на стінах, на шляху до евакуаційного виходу. До них пред’являються суворі вимоги: ширина проходу повинна відповідати максимальній кількості людей, що знаходяться в будівлі.


Про пожежну безпеку в школі дізнайтесь з огляду ☢️


Кошма протипожежна: призначення та застосування

11.02.2022

Протипожежне полотно кошма – простий, недорогий і результативний засіб для гасіння пожежі. Призначений для погашення невеликих вогнищ загоряння. Використовується багаторазово, поки тканина не буде пошкоджена.


Дізнайтеся, що не можна гасити водою з нашого огляду


Гасіння пожежі піском

15.01.2022

Автозаправні станції, великі складські приміщення, промислові виробництва, склади ПММ, об’єкти авіаційного призначення обов’язково укомплектовані спеціальними ящиками, призначеними для зберігання піску. До сховищ пред’являються певні правила, головне з яких – підтримка матеріалу у сухому стані. Сирий пісок отримує струмопровідні властивості і не придатний для гасіння об’єктів, що знаходяться під напругою.


Про гасіння пожежі піною читайте у нашій статті


Утилізація вогнегасників

15.12.2021

Вогнегасники відносяться до категорії пожежного обладнання, яке після закінчення терміну служби необхідно утилізувати відповідно до норм законодавства. Це пов’язано із вмістом великої кількості токсичних речовин, вони не повинні потрапити до зовнішнього середовища. Крім того, балони під тиском при розбиранні стають небезпечними і можуть спричинити травми.


Як користуватись вогнегасником ми розповідаємо у нашій статті


Пожежний інвентар – призначення та застосування

14.12.2021

Наличие и приобретение оборудования регулируется законодательством и нормативными документами. В соответствии с ними руководство любой организации отвечает за то, чтобы оно было закуплено, размещено в правильной локации, поддерживалось в надлежащем состоянии. Для этого проводятся периодические проверки средств защиты в пределах помещений, где располагают инструменты и средства пожаротушения.


Что такое пожарная безопасность в школе читайте в нашем обзоре


Перевірка вогнегасників

17.11.2021

Вогнегасник – це ключовий елемент системи пожежної безпеки на будь-якому об’єкті. Часті випадки, коли в момент виникнення пожежі вогнегасник не спрацьовує. Причина всьому – поломка, неправильне встановлення. Це величезний мінус, оскільки до моменту приїзду пожежників вогонь може швидко поширитися. Ось тому, перевірка вогнегасників – це обов’язковий пункт, якого необхідно дотримуватись як на робочих об’єктах, так і в побуті.


Які бувають типи вогнегасників читайте у нашому детальному огляді


Газове пожежогасіння

12.11.2021

Це придушення процесу горіння з допомогою певних видів газів: інертних газів, окису вуглецю чи хладонов. Останні розпадаються в області горіння, розбавляючи кисень, і таким чином впливають на процес горіння, пригнічуючи його. Це так званий принцип атмосферозвільнення, коли концентрація кисню, при якому відбувається займання, різко знижується і падає нижче 12%, при яких горіння стає неможливим.


Що не можна робити під час пожежі дізнайтесь з нашого детального огляду


Гасіння пожежі піною

18.10.2021

Локализацию возгораний пеной считают самым действенным методом борьбы с открытым несанкционированным огнем. Средство эффективное и позволяет гасить очаги возгораний любых сложностей. Производя тушение пожаров пеной следует знать ее свойства, особенности и технические параметры. Средство наиболее результативно в случаях ликвидации возгораний А класса, твердые материалы. Применяют его и в других категориях пожаров, в зависимости от специфики очагов возгораний.


Что нельзя тушить водой узнайте из нашей обзорной статьи


+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98