Статті

Пожежне обладнання на судні

16.09.2021

особенности тушения пожаров на транспорте

Швидкість поширення осередків вогню на судні надзвичайно висока, що ускладнює евакуаційні заходи. Пожежне обладнання на судні вибирається виходячи з наступних критеріїв:

  • специфіки конструкції судна;
  • фізико-хімічних характеристик палаючих матеріалів;
  • кількості електрообладнання;
  • обсягу пожежі;
  • конкретної обстановки.

Пожежна профілактика ті її завдання описані в нашому докладному огляді


Яким вогнегасником гасити проводку

18.08.2021

огнетушитель в квартиру

У разі загоряння проводки реагувати потрібно швидко і холоднокровно. Дотримання найпростіших правил безпеки і елементарні знання з приводу того, яким вогнегасником гасити електропроводку, можуть уберегтися від ураження струмом і швидко знешкодити вогнище загоряння.


Які бувають вогнегасники можна дізнатися з нашого огляду


Норми оснащення вогнегасниками

16.08.2021

Норми оснащення вогнегасниками вказують на потребу встановлення агрегатів в проходах (коридорах) таким способом, щоб не створювалися перешкоди при переміщенні людей в разі евакуації. Слід розміщувати ручні протипожежні системи поблизу виходів, на видних місцях, в ящиках, встановлених не вище 1,5 м від рівня підлоги. Пожежне обладнання всіх типів можна придбати в нашій компанії, з гарантією і доставкою по Україні.


Про правила розміщення вогнегасників читайте в нашій статті


Пожежна безпека в школі

13.07.2021

Інструкції про заходи безпеки в школі під час пожежі затверджуються адміністрацією школи та вводяться в дію з моменту затвердження. До наказу, не рахуючи інструкцій і запобіжних заходів, слід встановити пам’ятку «Порядок дій у ситуації пожежі» (встановлюється в кожному приміщенні, кабінеті і будинку освітнього закладу), план проведення практичних занять з евакуації працівників і учнів школи з будівель на випадок виникнення пожежі ( практичні заняття проводяться один раз в півріччя) і план евакуації.


Що не можна робити під час пожежі дізнайтеся з нашого огляду


Правила розміщення вогнегасників

17.06.2021

Правила розміщення вогнегасників прості, потрібно відзначати місця їх знаходження висотою близько 2 – 2.5 метрів від статі. Зберігання цього спорядження повинне бути з пристроєм, який опломбовано, а головне закритим від променів світла, тепла, механічного впливу та інших шкідливих впливів. Робимо висновок, вогнегасники встановлюють в будівлях категорії A, B на відстані 30 метрів, для категорії будівель В, Г – 40 метрів, і для Д – 70 метрів.


Які бувають види вогнегасників читайте в нашому огляді


Діаметр пожежного рукава

11.06.2021

Пожежні рукави є важливим складовим пожежного обладнання. Звичайно, без цього становить не впоратися ні з одним великим пожежею. Це свого роду трубопровід з гнучкого матеріалу, який використовується для перенесення речовин з вогнегасною ефектом, що з’єднується з пожежною машиною спеціальної голівкою. Розпорошує рукав водою, порошком, пінним розчином, дивлячись, ніж пожежники його заповнюють. Це буде залежати від масштабу пожежі, місця виїзду.


Яка буває довжина пожежного рукава читайте в нашому докладному огляді


Що не можна гасити водою

18.05.2021

У звичайній ситуації неконтрольоване полум’я гаситься водою. Такий спосіб гасіння вогню може привести до ще більш тяжких наслідків, якщо в паніці буде використовуватися вода там, де нею заливати місце загоряння неприпустимо.


Детально про те, чим гасити масло читайте в нашій статті


 

Що не можна робити під час пожежі

14.05.2021

Перше і найголовніше правило – ніколи не можна панікувати в екстреній ситуації. Від цього залежить як ваше життя, так і життя тих, кого вам, можливо, доведеться рятувати при необхідності. Важливо залишатися зібраними, холоднокровним і впевненим у своїх силах. Не варто переоцінювати свої можливості, краще швидко евакуювати себе та інших.


Про основні причини пожеж на виробництві читайте в нашому огляді


 

Вимоги до протипожежного водопостачання

18.04.2021

Зовнішні водопровідні системи призначені для локалізації джерел пожежі на об’єктах промислового призначення. До таких систем відносяться гідранти і напірні станції, які вважаються важливою складовою протипожежного захисту. Гідранти можуть розташовуватися як всередині будівлі, так і за межами будівель.


Чим комплектується внутрішній протипожежний водогін читайте в нашій статті

Внутрішній протипожежний водогін

12.04.2021

Внутрішній протипожежний водогін – це трубопровідна конструкція, доповнена технічними пристроями, завдання якої – забезпечувати подачу води до кранів.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98