Статті

Довжина пожежного рукава

18.09.2020

Найменша довжина можлива у всмоктуючих (забирають воду з відкритого джерела) і напірно-всмоктувальних (втягують воду з підземних і надземних пожежних гідрантів) рукавах – 4 м. Так само даний тип рукавів може мати довжину 8 і 10 метрів. Але якщо її не досить, за допомогою спеціальних муфт стикуються всі відрізки.

Самоспрацьовуючі вогнегасники

06.09.2020

nais

Якщо справа стосується пожежі і взагалі будь-яких проблем, пов’язаних з вогнем, то одним з головних чинників успішної боротьби з ним, виступає оперативність реагування. Вчасно зупинене загоряння, здатне запобігти великі біди. Сучасне обладнання досить успішно справляється з завданнями запобігання пожежі, але максимально високою ефективністю вогнегасники самоспрацьовують відрізняються. Пристрої реагують на критичне підвищення температури в приміщенні і здійснюють процес гасіння без участі людини.

Який вогнегасник краще для авто

14.08.2020

Порошковий вогнегасник (ВП) здатний гасити пожежі майже всіх типів (АВСD, ABCE). Принцип дії – ліквідація вогнища загоряння за рахунок утворення в місці впливу щільною пінної шапки, що перекриває доступ кисню.

Маркування пожежних рукавів

07.08.2020

Пожежні рукави – обов’язковий протипожежний інвентар вогнегасних підрозділів МНС, призначений для перекидання під високим тиском води, порошку і пінних розчинів в зону гасіння пожежі. Виробники випускають це оснащення у вигляді гнучких трубопроводів, які мають різні технічні та експлуатаційні характеристики. Існуюча маркування пожежних рукавів допомагає зробити правильний вибір.

Як користуватись вогнегасником

15.07.2020

У нашому житті може статися що завгодно, а, в тому числі і пожежа. Саме з цієї причини ви повинні знати, як правильно користуватися вогнегасником в різних умовах. Сьогодні випускають кілька видів приладу з індивідуальними технічними характеристиками, які вимагають дотримання спеціальних правил користування вогнегасником. Деякі модифікації дозволено використовувати не у всіх місцях, а порядок використання вогнегасника завжди можна подивитися на етикетці виробників.

Гасіння пожеж на промислових об’єктах

14.07.2020

тушение пожаров на промышленных объектах

Більшість будівель промислового призначення – це одноповерхові багатопролітні корпусні будови з верхнім підсвічуванням робочої зони. Вони відрізняються внутрішніми водостоками і прибудовами побутового плану. Споруда і реконструкційні дії щодо даних промислових структур, і освоєння значних виробничих ресурсів і площ, у багато разів збільшують вірогідність виникнення пожежних ситуацій та великих загорянь.

Який вогнегасник вибрати для офісу

06.07.2020

Закон вимагає, щоб в будь-якому офісі були присутні засоби пожежогасіння. Причому наявність вогнегасників – обов’язкова умова для безпечної роботи співробітників в офісному приміщенні. Залишається з’ясувати, який вогнегасник вибрати для офісу, скільки цих засобів пожежогасіння повинно знаходитися в будівлі.

Гасіння пожеж при несприятливих умовах

16.06.2020

Займання несе величезну небезпеку для життя і майна людини, тому локалізація і ліквідація пожежі, є найважливішими завданнями для пожежної команди. Якщо вогонь не вдасться стримати на перших порах, тоді фахівцям доведеться задіяти набагато більші ресурси. А вже якщо в регіоні встановилася несприятлива погода, тоді розрахунку борців з вогнем доведеться зіткнутися з колосальними труднощами.

Особливості гасіння пожеж на транспорті

05.06.2020

особенности тушения пожаров на транспорте

Розглянуті основні види та загальні особливості гасіння пожеж на транспорті мають на меті перш за все збереження життя і здоров’я людей, це досягається максимально швидкої ліквідацією джерела загоряння за рахунок швидкого і професійного реагування служб порятунку, а також сучасних технологій і засобів пожежогасіння. Лідером по забезпеченню функціональним пожежним обладнанням є компанія НАІС – надійний постачальник спеціалізованої техніки пожежогасіння та засобів захисту.

Перевірка пожежних кранів на водовіддачу

18.05.2020

Протипожежний водопровід важливий для усунення пожежі на початковому етапі. Щоб переконатися в його працездатності, важливо перевіряти стан і функціональність пожежних кранів (ПК). Робити це, згідно з чинним законодавством, покладено не рідше ніж один раз кожні півроку.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98