Статті

Правила розміщення вогнегасників

17.06.2021

Правила розміщення вогнегасників прості, потрібно відзначати місця їх знаходження висотою близько 2 – 2.5 метрів від статі. Зберігання цього спорядження повинне бути з пристроєм, який опломбовано, а головне закритим від променів світла, тепла, механічного впливу та інших шкідливих впливів. Робимо висновок, вогнегасники встановлюють в будівлях категорії A, B на відстані 30 метрів, для категорії будівель В, Г – 40 метрів, і для Д – 70 метрів.


Які бувають види вогнегасників читайте в нашому огляді


Діаметр пожежного рукава

11.06.2021

Пожежні рукави є важливим складовим пожежного обладнання. Звичайно, без цього становить не впоратися ні з одним великим пожежею. Це свого роду трубопровід з гнучкого матеріалу, який використовується для перенесення речовин з вогнегасною ефектом, що з’єднується з пожежною машиною спеціальної голівкою. Розпорошує рукав водою, порошком, пінним розчином, дивлячись, ніж пожежники його заповнюють. Це буде залежати від масштабу пожежі, місця виїзду.


Яка буває довжина пожежного рукава читайте в нашому докладному огляді


Що не можна гасити водою

18.05.2021

У звичайній ситуації неконтрольоване полум’я гаситься водою. Такий спосіб гасіння вогню може привести до ще більш тяжких наслідків, якщо в паніці буде використовуватися вода там, де нею заливати місце загоряння неприпустимо.


Детально про те, чим гасити масло читайте в нашій статті


 

Що не можна робити під час пожежі

14.05.2021

Перше і найголовніше правило – ніколи не можна панікувати в екстреній ситуації. Від цього залежить як ваше життя, так і життя тих, кого вам, можливо, доведеться рятувати при необхідності. Важливо залишатися зібраними, холоднокровним і впевненим у своїх силах. Не варто переоцінювати свої можливості, краще швидко евакуювати себе та інших.


Про основні причини пожеж на виробництві читайте в нашому огляді


 

Вимоги до протипожежного водопостачання

18.04.2021

Зовнішні водопровідні системи призначені для локалізації джерел пожежі на об’єктах промислового призначення. До таких систем відносяться гідранти і напірні станції, які вважаються важливою складовою протипожежного захисту. Гідранти можуть розташовуватися як всередині будівлі, так і за межами будівель.


Чим комплектується внутрішній протипожежний водогін читайте в нашій статті

Внутрішній протипожежний водогін

12.04.2021

Внутрішній протипожежний водогін – це трубопровідна конструкція, доповнена технічними пристроями, завдання якої – забезпечувати подачу води до кранів.

Види пожежних гідрантів

17.03.2021

пожарный гидрант

Пожежний гідрант (ПГ) вважається найважливішим елементом системи для забезпечення гасіння пожеж на будь-яких об’єктах. Постійний догляд і моніторинг мереж і систем протипожежного водопостачання має велике значення для результативного пожежогасіння.

Види інструктажів з пожежної безпеки

15.03.2021

Всі власники і керівництво підприємств, організацій, установ, а також підприємці і всі співробітники, що працюють на підставі трудових договорів зобов’язані знати, що на законних підставах на них покладається вимога організації або проходження своєчасного навчання або інструктажу з протипожежної безпеки (ПБ). Що стосується контролю за виконанням вимог, то ця місія покладена на місцеві структури нагляду.

Чим гасити палаючу олію

16.02.2021

Углекислотный огнетушитель хорошо справляется с такого рода ситуациями. Он устраняет кислород, огонь не получает вещества для поддержания горения и постепенно потухает. Так же идеально подходит порошковый огнетушитель, в том случае, если возгорание занимает не слишком большую площадь.

Чим гасити нафтопродукти

11.02.2021

Безпечне гасіння нафтопродуктів в резервуарах – одна зі складних завдань. Основні причини пожежі це Недопалок сірники / сигаретні недопалки, іскри, випадкове коротке замикання. Забороняється використовувати воду (струменево) при знаходженні нафти в ємності. Вода щільніше нафтопродуктів і інших похідних, тому просто опускається вниз. Вражений загорянням продукт піднімається на поверхню, значно збільшуючи вогнище загоряння.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98