Пожежне обладнання та інвентар

Надійне пожежне обладнання в Україні дозволить забезпечити безпеку жителів Києва і найближчих регіонів. Даний комплекс товарів має попит не тільки серед приватних споживачів, але і у різних комерційних організацій, магазинів, підприємств. Онлайн каталог “НАІС-Н” готовий забезпечити потреби будь-якої споживчої групи, надавши якісні протипожежні системи на привабливих умовах.

Особливості представленого асортименту

Пожежно технічне обладнання для пожежогасіння – велика група товарів, до якої увійшли всілякі рукави пожежні, головки, стволи, спеціальна арматура, щити, пожежні гідранти, знаки і обмежувачі, підставки, вогнегасники та комплектуючі, спеціальні засоби захисту для пожежних, вентилі, системи сигналізації, крани, мотопомпи та інше. Зрозуміло, що асортимент магазину періодично поповнюється новими товарами і сучасними розробками. Зручний інтерфейс дозволить клієнтові знайти потрібний виріб всього в пару кліків. При цьому, кожен товар має детальний технічним опис і ілюстрацію. Виробник надає необхідні гарантійні зобов’язання на обслуговування і ремонт систем пожежогасіння.

Інтернет-магазин пожежного обладнання “НАІС-Н” працює на ринку протипожежних елементів з 1994 року. Компанія займається професійним оснащенням клієнтів спорядженням, спеціальним обладнанням та екіпіруванням. Послугами сервісу користуються численні підприємства, команди пожежної охорони України, морські порти і авіакомпанії. При цьому, якість і надійність продукції підтверджують численні позитивні відгуки і наявність необхідних сертифікатів якості, ознайомитися з яким може будь-який замовник.

Цінова політика компанії

Віртуальний продаж протипожежного обладнання та інвентарю не обкладається додатковими витратами і націнками, які здатні збільшувати вартість спеціального товару на 20-30%. Компанія співпрацює з усіма постачальниками пожежного інвентарю безпосередньо, щоб уникнути зайвих накруток. Поточний прайс можна подивитися через он-лайн сервіс компанії.

Переваги звернення в спеціалізовану компанію “НАІС-Н”:

Як оформити покупку в дистанційному режимі?

Пожежне обладнання купити за вигідною ціною можливо через представника компанії “НАІС-Н”. Сервіс організовує гуртове та роздрібне постачання, пропонує повноцінне обслуговування і установку систем, а також проводить індивідуальні консультації для своїх клієнтів. Працівники фірми – грамотні фахівці, що володіють відповідним досвідом роботи в даній сфері. Для постійних покупців доступні індивідуальні умови і знижки. Споживач може залишити заявку або зв’язатися з менеджером особисто. Всі контакти для зв’язку можна знайти на сторінках порталу.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98