Тактико технічні характеристики лафетних стволів

14.01.2020


Пожежні лафетні стволи призначаються для безпечного гасіння пожеж на значній відстані від вогнища загоряння. Дистанція локації агрегату від епіцентру залежить від параметрів пристроїв. Вибираючи модель слід враховувати ТТХ лафетних стволів, що вказуються виробником у маркуванні, інструкції з застосування. Різні типи обладнання мають свої особливості.

ттх лафетних стволів

Різновиди лафетів, основні техпараметри

Устаткування, за методами доставки до місця дії, підрозділяється на наступні типи:

Мобільні лафетні стовбури розміщені на спецконструкції з колесами. Доставляються до місця дії одним, двома членами пожежного розрахунку. Стаціонарні агрегати розміщені на спецавтомобілях, інших транспортних засобах. Портативні переносні комплекти мають полегшена вага, для транспортування вручну досить одного, двох осіб.

Основні ТТХ лафетних стволів, що випускаються різними виробниками:


При локалізації вогню застосовуються пожежні лафетні стовбури ТТХ яких дозволяє ліквідувати загоряння. Невідповідність технічних засобів призводить до сумних наслідків.


Як відбувається локалізація пожежі читайте в нашому огляді


Тиск

Робочий техпараметр для більшості лафетів знаходиться в межах 0,6-0,8 МПа. У деяких моделях, наприклад, ПЛС-П20, він може досягати 6,0 Мпа.

Довжина струменя

Відстань, на яке лафет може подавати вогнегасну рідину залежить від її виду. Вода подається на великі відстані, ніж піна. Окремі моделі лафетних стволів можуть подавати струмінь на дистанцію 68 і більше метрів. Довжина подачі струменя піни в два і більше разів менше.

Витрата


Цей параметр практично завжди відбивається в найменуванні моделі обладнання. Він характеризує потужність пристрою. Дозволяє первинне визначення та прогнозування ефективності ліквідації пожежі. Зазначена в найменуванні моделі цифра і є витрата в літрах за секунду. Наприклад, у ЛСД-П40Уе цей параметр 40л / с.

лафетні стволи ттх

Економічно вигідне співробітництво

Компанія «Наїс» пропонує надійні лафетні стовбури, обладнання та екіпіровку, комплектуючі за цінами нижчими від середньоринкових. Основні переваги для зацікавлених осіб:

  1. Великий асортимент, наявність всіх різновидів протипожежних пристроїв.
  2. Вигідні ціни. Постійним, крупнооптовим покупцям знижки.
  3. Обладнання сертифіковане, відповідає держстандартам.
  4. Надійна екіпірування пожежного, якісні комплектуючі до обладнання.
  5. Пристрої ефективні і практичні, виконані з максимальною зручністю для експлуатації.

Замовити протипожежне обладнання можна прямо зараз. Гнучка цінова політика та зручні форми оплати дозволяють оформити замовлення максимально швидко. Доставка виконується в усі регіони країни надійними транспортними компаніями.

Популярні товари

Ствол пожежний РС-50

Оцінено в 5.00 з 5

120 грн.

Купити

Ствол пожежний РС-70

Оцінено в 5.00 з 5

170 грн.

Купити

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98