Що робити при пожежі

16.04.2019

Від пожеж не застрахований ніхто. Вони відбуваються як з вини людей, так і з незалежних від них причин, пов’язаних з природними явищами, наприклад, від удару блискавки. Але найбільш часто винуватцем пожежі прямо або побічно виступає все ж сама людина. І він повинен чітко розуміти, що потрібно робити під час пожежі, щоб уникнути жахливих наслідків.

що робити в разі пожежі

Причини пожежі

Основні причини займань:


Уважне ставлення до підключення електроприладів, а також обережне поводження з легкозаймистими речовинами дозволить знизити ризик загорянь. Але що робити в разі пожежі, якщо спалах вже сталося?

Що робити при пожежі в квартирі

При виявленні пожежі в квартирі, головне не панікувати, а діяти чітко і обачно. По-перше, потрібно оцінити ступінь загоряння. Якщо площа загоряння мала, то можна загасити і самостійно. Але якщо площа досить велика, і вогонь стрімко розширюється, необхідно виконати все необхідне, що потрібно робити під час пожежі.

пожежа в квартирі що робити


Якщо сталася пожежа в квартирі, що робити не можна:

Що робити при пожежі в будівлі

Опинившись всередині палаючої будівлі, потрібно тверезо оцінити ситуацію. Вирішити, що потрібно робити під час пожежі в будівлі, потрібно виходячи з наявних обставин. Для початку слід визначити, чи можна виходити назовні. Якщо ручка дверей гаряча, значить за дверима теж все горить, і виходити не можна.

що потрібно робити під час пожежі в будівлі

Якщо виходити можна:

Що треба робити при пожежі в будівлі, якщо вийти не можна:

У будь-якому випадку, потрібно постаратися викликати пожежну команду. У всіх будівлях необхідно мати вогнегасники, які можна придбати в інтернет-магазині компанії НАІС, надійного постачальника пожежного обладнання.

Популярні товари

огнетушитель порошковый оп 2

Вогнегасник порошковий ОП-1

235 грн.

Купить

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5)

803 грн.

Купить

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98