Маркування вогнегасників

18.03.2019

Всі вогнегасники повинні маркуватися певним чином. Існує перелік необхідної інформації, яку виробник зобов’язаний нанести на етикетку своєї продукції. Маркування вогнегасників необхідна, для того щоб споживач зрозумів в призначенні того чи іншого засобу пожежогасіння.

вогнегасники маркування

Практично на всі вогнегасники маркування наноситься у вигляді етикетки, в якій вказана вся необхідна споживачеві інформація. На прикладах інформації, нанесеної на етикетки порошкового і вуглекислотного вогнегасників, можна розглянути загальні правила, яким повинні керуватися виробники при маркуванні вогнегасників.

Маркування порошкових вогнегасників

Порошкові вогнегасники одні з найдешевших в сегменті ринку вогнегасників. Тому їх популярність досить висока. Більше половини всього ринку вогнегасників Представлені саме порошковим вогнегасниками. На етикетці порошкового вогнегасника Повинні знаходиться такі відомості:

маркування вуглекислотних вогнегасників

Маркування вуглекислотних вогнегасників

Маркування цього виду вогнегасників аналогічна маркування порошкових вогнегасників. На етикетці вказується марка, наприклад ОУ-3 (вогнегасник вуглекислотний з номінальною масою вуглекислого газу три кілограми), клас пожежі, сертифікат відповідності, дата виготовлення, дані виробника.

Додатково виробник на етикетку може додати інформацію про вмісту балона. Піктограм на етикетці вогнегасника виробник показує, як правильно ним користуватися. Тут слід мати на увазі, що найчастіше вуглекислотними вогнегасниками можна користуватися тільки в рукавичках. Це необхідно через різке охолодження корпусу виробу під час використання.

Компанія «НАІС-Н» відмінно зарекомендувала себе як надійний магазин протипожежного обладнання. Компанія приємно здивує своїх клієнтів спеціально розробленою системою знижок.

Популярні товари

огнетушитель порошковый оп 5

Вогнегасник порошковий ОП-5

380 грн.

Купить

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-5 (ВВК-3,5)

803 грн.

Купить

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98