Перемотка пожежних рукавів

18.02.2019

Пожежний рукав призначений для безпосередньої подачі рідини для гасіння вогню. Відповідно, при пошкодженому шлангу ефективно боротися з вогнем буде просто неможливо. Тому, законодавчо передбачена перекочування рукавів пожежних кранів. Таку процедуру зобов’язані проводити всі об’єкти, що мають засоби пожежогасіння. Відповідно, перемотування пожежного рукава проводиться працівниками торгових центрів, кінотеатрів, спортивних та інших об’єктів.

перемотка пожежних рукавів

перемотка пожежного рукава

Як проводиться перекатка пожежних рукавів

Пересування пожежних рукавів періодичність має значення для підтримки рукава в нормальному стані. Зазначена процедура потрібна для виявлення дефектів у вигляді тріщин, невеликих розривів. Отже, шланг вже не є герметичним і потребує заміни.

Тому, представлена ​​процедура полягає в розгортанні шланга на всю його довжину і візуальному огляді вироби. Можлива перемотування вироби на нове ребро. При цьому виконання даної роботи необхідно навіть, якщо шланг весь час зберігався в пожежному шафі і не витягувався з нього. Подібне тривале зберігання неминуче призводить до утворення деформацій, дрібних пошкоджень. Саме вони повинні виявлятися в ході перемотування.

Особливості процедури

перемотка пожежних рукавів періодичність

періодичність перекатки пожежних рукавів

Окреслені заходи можуть проводитися власником того чи іншого об’єкта, уповноваженим ним відповідальною особою або представником спеціалізованої компанії. Подібна послуга дозволить дійсно об’єктивно оцінити стан пожежного рукава. Це стане надійною гарантією того, що під час перевірки претензій з боку інспекторів протипожежної служби не буде.

Замовити пожежні рукави еталонної якості можна в компанії НАІС. Це надійний постачальник протипожежного обладнання та засобів гасіння вогню.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98