Сучасні засоби і способи гасіння пожеж

07.11.2018

Для якісної і своєчасної локалізації неконтрольованих спалахів, застосовуються сучасні засоби і способи пожежогасіння. Вони включають в себе безліч різновидів, виконуються як стаціонарними, так і мобільними, для транспортування. Використання якісного пожежного обладнання дозволяє справлятися з займанням за короткий термін, запобігаючи подальше поширення вогню.

основні засоби пожежогасіння

способи пожежогасіння

Основні способи і засоби пожежогасіння можна розділити на кілька груп. Їх класифікують в залежності від умов застосування, ефективності, і способу використання. До них відносяться:

Стандартні методи локалізації вогню

Для забезпечення пожежної безпеки всередині великих будівель або приміщень, застосовуються стаціонарні способи і засоби гасіння пожеж. До них відносяться спринклери і дренчерниеустановкі, які розташовуються в кімнатах, коридорах, сходових проходах.

Залежно від способу активації даних коштів, їх можна розділити на два основних типи:

способи і засоби пожежогасіння

засоби і способи гасіння пожеж

Первинні і мобільні види

Основні способи гасіння пожежі на початкових стадіях, включають в себе ручний пожежний інвентар і вогнегасники. Інвентар розташовується в спеціальних закритих щитах. У його комплектацію входять: відра, лопати совкового і штикового типу, пожежні сокири, ломи, вила, гаки.

Також до цієї групи відносяться сучасні вогнегасники, які класифікуються в залежності від принципу дії і наповнення на: порошкові, пінні, водяні, вуглекислотні, емульсійні і інші.

Сюди ж можна віднести пожежні крани, розташовані безпосередньо в приміщеннях. Вони з’єднуються зі спеціальним водопроводом, встановленому в приміщенні, і можуть ефективно застосовуватися під час гасіння загорянь на одному поверсі або в одній кімнаті.

Транспортні засоби для гасіння пожежі відносяться до мобільного типу. Вони включають в себе машини, літаки, вертольоти, поїзди і суду пожежного призначення.

Важливість якісного обладнання для пожежогасіння

Гарантувати високу безпеку і ефективність гасіння загоряння, можна тільки використовуючи якісні засоби локалізації вогню. Компанія НАІС має статус надійного постачальника обладнання для пожежогасіння, виконаного відповідно до високих стандартів якості.

 

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98