Вимоги пожежної безпеки до приміщень

17.02.2020

Зміст статті:


Займання в приміщенні може бути викликано необережним поводженням з електричними приладами або з вогнем. Для того, щоб не сталося біди, треба дотримуватися вимог пожежної безпеки до приміщень. Самі елементарні правила пожежної безпеки в приміщенні:

Виключити небезпеку загоряння

Отже, перерахуємо небезпечні фактори:

  1. наявність полум’я, іскор або теплового потоку;
  2. висока температура навколишнього середовища;
  3. гранична концентрація продуктів горіння.

вимоги пожежної безпеки до приміщень

Пожежна безпека в приміщенні повинна забезпечуватися не тільки заходами профілактики, але і активним захистом. До відома громадян: всі об’єкти класифікуються за ознакою пожежної та вибухопожежної небезпеки. У зв’язку з цим розрізняють такі категорії приміщень: А, Б, В, Г, Д.

Заходи протипожежного захисту знижують або повністю виключають ймовірність горіння або пошкодження вогнем легкозаймисті матеріали і об’єктів, які побудовані з їх використанням.


Читайте які бувають вогнегасники в нашому огляді


Щоб уникнути короткого замикання, ізолюється електропроводка. Кабелі прокладаються виключно по негорючих підставах, встановлюються автоматичні запобіжники і УЗО, а розетки ізолюються від вологи.

Рішення для пожежної безпеки в приміщеннях

Всі місця масового скупчення людей (адміністративні будівлі і так далі) повинні мати систему протипожежної безпеки. Питання про встановлення водяного пожежогасіння, здатної працювати в автоматичному режимі, має першорядне значення. Якщо раптом відсутня електроенергія, то її насоси запускаються за допомогою дизельного приводу, що в умовах пожежі рятує ситуацію (двигун, що стоїть в режимі резервування, включається автоматично).

пожежна безпека в приміщенні
Важливий ще одне питання в системі пожежогасіння. Пожежні насосні агрегати в звичайному житті найчастіше простоюють. Після тривалого простою завжди повинен бути забезпечений запуск насосів. Станція для гасіння пожежі зміцнюється на дуже міцній несучій рамі і управляється спеціальною системою. Від конструкції установки буде залежати наступне: ручним, автоматичним або дистанційним способом здійснюється управління.

У «мирних» цілях такі насосні станції застосовуються повсюдно. Вони беруть участь у водопостачанні. Можуть підвищити тиск води в трубах, проводять водоочистку, водопідготовку. Якщо неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в приміщенні, то і біди не трапиться.

Компанією НАІС реалізується професійне пожежне обладнання з сертифікацією відповідності. Менеджери компанію завжди проконсультують з приводу правильного підбору необхідного устаткування і підберуть оптимальний варіант.

Автор статті: ПП “НАІС-Н”

Популярні товари

огнетушитель порошковый оп 5

Вогнегасник порошковий ОП-5

380 грн.

Купити

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)

Оцінено в 5.00 з 5

570 грн.

Купити

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98