ТТХ пожежних рукавів

14.03.2019

Пожежні рукави необхідні для доставки засобів гасіння пожежі до місця загоряння. Фактично, вони представляють собою гнучкий шляхопровід, по якому вогнегасна суміш рухається до місця викиду. Такі вироби призначені для експлуатації в екстремальних умовах і повинні витримувати серйозні навантаження. Тому, пожежні рукави характеристики мають ключове значення.

пожежні рукави характеристики

Види і особливості рукавів

Конкретні ТТХ пожежних рукавів залежать від їх приналежності до того чи іншого типу. Фахівці виділяють три основні типи рукавів. Це усмоктувальні, напірні й рукави напірно-всмоктуючого типу. Особливості кожного виду даних виробів необхідно представити докладніше:

Всі представлені види пожежних рукавів можна придбати за каталогом компанії НАІС. Продукція повністю відповідає нормам ГОСТ і не викличе нарікань у контролюючих органів.

пожежний рукав характеристики

Перевірка рукавів

Вироби повинні зберігати свої початкові якості протягом багатьох років служби. Тому, рукава необхідно перевіряти не рідше ніж один раз на півроку. Важливо забезпечувати правильні умови зберігання, щоб вироби залишалися герметичними. При перевірці рукава перевіряються візуально на наявність тріщин, розривів та інших пошкоджень. При необхідності, через них прокачується повітря для оцінки герметичності. Подібні періодичні перевірки цілісності пожежних рукавів також можна доручати фахівцям компанії НАІС.

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98