Чим гасити палаючу олію

16.02.2021

Головною причиною загоряння на кухні зазвичай є сковорідка, залишена на включеній плиті, без нагляду. Масло сильно нагрівається до температури кипіння, потім, якщо його не вимкнути вчасно, починає диміти при температурі 230 ° C, а якщо це тваринні жири – смалець або сало, то при температурі 90 ° C, починає горіти. Чим гасити масло і яким вогнегасником гасити масло ви дізнаєтеся в цій статті.

чим гасити масло
Перш ніж почати гасити масло, необхідно максимально убезпечити себе і оточуючих. Для цього потрібно слідувати за таким алгоритмом:


Про первинні засоби пожежогасіння можна прочитати в нашій статті


Логічне запитання, що робити якщо немає кришки, ніж гасити масло? Як підручного вогнегасника підійде:

Коли вогонь засипають сипучими матеріалами, він припиняється моментально. Якщо накрити каструлю або сковороду мокрою тканиною, вогонь буде помітний з-під неї. Над самою тканиною з’явиться пар від випаровування води, але він швидко пропаде так як вогонь вщухне.

Що не можна використовувати в якості вогнегасника?

Ні в якому разі не використовуйте:

Яким вогнегасником гасити масло?

Вуглекислотний вогнегасник добре справляється з такими ситуаціями. Він усуває кисень, вогонь не отримує речовини для підтримки горіння і поступово згасає. Так само ідеально підходить порошковий вогнегасник, в тому випадку, якщо спалах займає не дуже велику площу.

яким вогнегасником гасити масло
Обидва вогнегасника створюють потужну широкий струмінь речовини, розпорошення якого з боку нагадує туман. І можна додати в цей список пінний вогнегасник, який працює за тим же принципом, що і перші. Тільки струмінь у нього вузька, гасіння займає більше часу, піна щільно покриває палаючий об’єкт.


Який вогнегасник краще для квартири можна дізнатися з нашого огляду


Якщо пожежа набула подальшого розповсюдження по кухні, то швидко виходьте з приміщення, виводите рідних і телефонуйте в пожежну службу. Тому що пожежа в великих масштабах самотужки загасити неможливо. Ви ризикуєте своїм життям і життям інших людей, тому завжди важливо знати як користуватися вогнегасником.

Не залишайте включену плиту без нагляду, купуйте каструлі та сковорідки з товстими стінками і кришками. Щоб стежити за температурою масла використовуйте кухонний термометр і обзаведіться протипожежним покривалом, яким в разі чого можна накрити палаючий предмет і вогонь зникне, чи не перекинувшись на цю тканину і інші речі. Тому що найкращий метод гасіння пожежі – це його запобігання.

Автор статті: ПП “НАІС-Н

Популярні товари

огнетушитель порошковый оп 5

Вогнегасник порошковий ОП-5

380 грн.

Купити

Вогнегасник вуглекислотний ОУ-3 (ВВК-2)

Оцінено в 5.00 з 5

570 грн.

Купити

+380 (44) 537-15-85

+380 (97) 408-32-03

+380 (99) 643-77-79

+380 (93) 498-14-99

Україна, м. Київ,

вул. Столичне шосе, 98